NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Datum vydání Dying Light 2 odloženo

Dnes za vámi nejdeme s dobrou zprávou. Pár měsíců před vydáním pokračování zombie akce Dying Light 2 víme, že většina hráčů a fanoušků této série prakticky počítá dny a jsou natěšení. No a po dnešku se jim nebude usínat moc sladce. Přišlo totiž oficiální oznámení o odkladu data vydání. Hry se letos nedočkáme, přestože dle informací by měla být hra dokončena. Proč se tedy Techland rozhodl hru posunout?

Dying Light 2 v roce 2022

Tak především: nové datum vydání je nyní 4. února 2022. Hra je momentálně hotová a probíhají různé testy a vylaďování větších či menších bugů. Polští sousedé nás ujišťují, že se jedná o jejich největší projekt vůbec a chtějí si dát záležet na tom, aby hra vyšla ve stavu, který bude k plné spokojenosti všech. A jelikož by vydání v prosinci letošního roku znamenalo pro studio pouze obrovský problém, rozhodlo se raději posunout datum vydání na únor příštího roku.

Hru si ale zahrajeme dříve

Nemusíte ale úplně zoufat. V oficiálním prohlášení dále stojí, že další a mnohem detailnější informace ze samotné hry dostaneme dříve, než při oficiálním vydání. Konkrétně herní novináři a content creatoři (především youtubeři a streameři) dostanou možnost zahrát si oseknou verzi hry. Dostaneme tak možnost pohlédnout jak na verze pro PC tak verze konzolové a to někdy během příštího měsíce. Na konec prohlášení Techland poděkoval za přízeň všech fanoušků série a slíbil nám další informace o hře i v následujících týdnech.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button