AnimeNovinkySeriály

Poslední vládce větru zná své herecké obsazení!

Netflix nelení a vytváří vlastní hraný seriál Poslední vládce větru. Prozradil, kdo si zahraje Aanga, Zuka, Kataru a Sokku. Původní tvůrci Michael Dante DiMartino a Bryan Konietzko opustili projekt loni kvůli určitým neshodám a do projektu tak nastoupil Albert Kim jako showrunner a scénárista. Ten si od seriálu slibuje pozornost především od nové generace diváků.

Vybraní herci nejsou žádná ořezávátka

Pro hlavní role byli vybráni herci, kteří mají už něco za sebou. Roli Aanga se ujme Gordon Cormier. Jeho parťáky budou v roli Zuka Dallas Liu a sourozence Kataru a Sokku ztvární herci Kiawentiio a Ian Ousley.

Scénárista Albert Kim uvedl, že nehodlá dělat velké změny oproti původní předloze, ale zaroveň také uvedl, že pro stávající fanoušky se chystá menší překvapení.

Žádné další obsazení nebo novinky ohledně chystaného seriálu nemáme. Dokonce ani tu nejdůležitější a to, kdy se seriálu dočkáme. Doufám, že to nebude dlouho trvat. Aang a jeho parta si zaslouží pořádné zpracování. Animovaný seriál byl super, ale film při vší úctě byl poněkud zklamáním.

Poslední vládce větru není jediným chystaným projektem od Netflixu. Chystá se třeba také animovaná adaptace ze světa Zaklínače. A abych nezapomněl. Pořád běží naše soutěž o hodnotné ceny.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button