NovinkyPC

Runescape oslaví příští rok 20 let. Jak oslavíme jubileum?

Znáte Runescape? A víte že je tu s námi již 20 let? No vlastně už asi víte, protože jsem to prozradila již v titulku. Ano příští rok nás čeká velké jubileum. MMORPG hra Runescape je tu již od roku 2001 a jak to vypadá ještě dlouho tu s námi bude. Aspoň já v to doufám, protože tuhle hru už nějaký ten pátek hraju, konkrétně téměř 16 let a zatím s hraním přestat neplánuju. Protože Jagex každý rok přijde s něčím novým, co mě u hry udrží. Jako tenhle rok přišli s novým skillem Archeologie. Jsem vystudovaný, ale nepraktikující archeolog, takže mé srdce zaplesalo, konečně uplatním své studium. Na příští rok Jagex samozřejmě plánuje nějaké ty oslavy. A nás budou čekat tématické odměny a eventy.

Celé to vlastně začne už tohle pondělí, kdy budeme moci pořídit Premiere Club o 25% levněji. Díky němu získáte další výhody během roku. Čekají na nás nové outfity a zvířata, nové odměny v Yack Tracku a klíč do Treasure Hunter navíc. Více se o tom tvůrci rozepisují na svém blogu. S velkou pravěpodobností se také určitě dočkáme i nového pláště s číslovkou XX, pro ty co hru hrají ode dne spuštění, tedy dvacet let. Sama vlastní desetiletý a patnáctiletý, na tenhle si budu muset nějaký ten rok počkat. Takže vzhůru do toho ať je tu Runescape aspoň dalších 20 let.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button