NovinkyPCPS4Xbox One

SnowRunner přináší do hry českou automobilku Tatra

Dnes tu máme důležitou novinku pro všechny fanoušky různých simulátorů. Víme, jak velké oblibě se těší simulátory řízení tahačů, nákladních aut a těžkotonážní technicky. SnowRunner si v tomto žánru stále udržuje s přehledem místo v první pětce a neustálá podpora ze strany vývojářů ukazuje, že se vážně snaží. Dnes tady máme free update pro všechny držitele Year 2 Passu, ale i pro hráče, kteří si zakoupili pouze základní hru. A jak už tomu tak bývá, není to žádný malinký update, který upravuje pár detailů. Jsou tu nové mapy, nová vozidla a navíc další česká stopa ve videoherním světě.

SnowRunner Year 2 Pass představuje nové DLC

Začněme tedy s tím placeným obsahem. Pokud jste držitelem Year 2 Passu, můžete už nyní bezplatně stahovat nové DLC s názvem Build & Dispatch. Toto nové DLC nám do hry přináší dvě nové oblasti z promrzlého Rusku. Hlavní herní náplní zde bude ošuntělá továrna české automobilky Tatra a naším úkolem bude navrátit ji zašlou slávu. K tomu všemu nám mají posloužit také dvě nově přidaná vozidla – Tatra Force a Tatra Phoenix. Obě tyto vozidla vypadají ve hře přesně jako jejich reálné předobrazy. A to včetně unikátního tatrováckého podvozku, který si automobilka před lety patentovala. Její hlavní výhodou je nezávislé zavěšení kol, které umožňuje snadné pohybování vozidel v obtížném terénu.

Hráči základní hry nepřijdou zkrátka

Pokud jste si nepořizovali rozšíření v podobě ročních passů a ani vás to neláká, tak pro vás má studio Saber Interactive také dobrou zprávu. Bezplatně nám do hry totiž přidává dlouho očekávaný cross-platform! I když… ne tak docela. Společně si totiž zahrají pouze hráči na PC, ale ze všech různých klientů. To znamená, že pokud máte SnowRunner na Steamu, Epic Store nebo Microsoft Store, od dnešního dne se můžete připojit ke svým přátelům na ostatních klientech. Druhé bezplatné rozšíření přidává nový „hardcore“ režim. Ten má za úkol co nejvíce zredukovat zobrazované UI a ještě umocnit celkový požitek z řízení takto obrovské techniky. Pokud patříte do tvrdého jádra fanoušků těchto simulátorů, tento režim určitě uvítáte. Obě rozšíření jsou dostupná pro všechny platformy.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button