NintendoNovinky

Nintendo Zaklínač vás už nebude nutit hrát i DLC | Novinka

Třetí díl populární série Zaklínač na Nintendo Switch se ještě před chvíli dal koupit jen v kompletní edici. To se však mění a nyní nám Nintendo dává i možnost volby. Hra je aktuálně dostupná na Nintendo e-shopu, a to jak v kompletní edici, tak i “rozkouskovaně”. Pro vás, kteří jste na tento krok čekali, přinášíme i pár informací o nových cenách.

Nadpis článku je lehká nadsázka, nikdo vás samozřejmě nemůže nutit hrát to, co nechcete. Faktem však zůstává, že od svého portu na Switch byl Zaklínač dostupný jen v kompletní verzi. Nyní přibyla možnost si koupit základní hru a DLC separátně. Těžko říct, co tuto změnu vyvolalo a zda to má nějaký hlubší význam. Jak už to bývá, za kompletní edici zaplatíte zhruba o 250 Kč méně, než když koupíte základní hru a DLC jednotlivě. Savy nebude možné jen tak jednoduše přesunout mezi verzemi hry. Není to ale úplně nemožné, budete k tomu však potřebovat i PC verzi. Nabízí se ovšem otázka, zda existuje někdo, kdo by ty savy potřeboval přenášet. Těžko říct, možné je vše. Takže dobré zprávy pro ty z vás, co vám chybí Zaklínač na Nintendo Switch kvůli otravným DLC. Ti z nás, kdo ho vlastní se všemi DLC na mnoha platformách (ano mluvím o sobě a vím, že jsem divná), můžeme tuhle zprávu přejít s lehkým pokrčením ramen. A svět se stále točí dál.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button