NovinkyPCPS4PS5

Death Stranding 2 je v jednání. Prozradil to sám Norman Reedus

Death Stranding si od svého uvedení v roce 2019 nevedlo vůbec špatně. Hra od společnosti Kojima Productions získala několik nominací a dokonce v několika kategoriích vyhrála. Například za nejlepší hudbu a také hru roku na PC. Já osobně ji označuji jako Divnohra roku. Celkem se jí prodalo více než 5 milionů kopií a to je slušné číslo. Letos se navíc hráči dočkají verze Director’s Cut na PlayStation 5.

Death Stranding 2 je v jednání

Představil hlavní role Norman Reedus, kterého můžete znát jako Daryla Nixona ze seriálu Živí mrtví, prozradil, že pokračování této hry je již v jednání. Dokonce i šéf PlayStation Studios Hermen Hulst řekl, že Sony hodlá spolupracovat s japonskými vývojáři. Sám vývojář prvního dílu Hideo Kodžima měl už od začátku v plánu pracovat i na druhém díle. Vzhledem k vysokému prodeji mu nejspíš nebude stát nic v cestě.

Hra se odehrává ve Spojených státech po kataklyzmatické události, kdy zemi zaplavily destruktivní potvory. Hlavní hrdina Sam Porter Bridges se živí jako kurýr, který mezi koloniemi převáží zásoby a různé zboží. Zda se i pokračování bude stát na stejném principu a myšlence zatím říct nemůžeme a nezbývá než si počkat na další novinky.

Pokračování Death Stranding 2 je tedy nejspíš úplně na začátku a než se ho dočkáme, tak to bude trvat ještě hodně dlouho. Ale brzy se dočkáme upírských bitek přímo v centru Prahy. Už jste slyšeli o Vampires: The Masquerade – Blood Hunt?

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button