FilmyNovinky

INFINITE. Akční film s Markem Wahlbergem v hlavní roli

Evan McCauley trpí schizofrenií, disponuje dovednostmi, které se nikdy neučil a má vzpomínky na místa, kde nikdy nebyl. Jsou to jen halucinace nebo vzpomínky z minulých životů, které Evan za staletí nashromáždil a nyní se derou na povrch? Když se k tomu ještě přidá organizace, která si říká INFINITE, tak tu nejde o nic jiného než záchranu lidstva. Uvědomí si Evan kdo je, nebo to skončí katastrofou?

INFINITE už 10. června na streamu

https://www.youtube.com/watch?v=pDpgk9p7e2k

Film bude ke zhlédnutí od 10. června na Paramount+. Samozřejmě nebýt toho neřáda COVIDU, tak už jsme film mohli vidět dávno. Původní premiéra byla naplánována na srpen roku 2020. Produkce tvrdí, že myšlenka fimu je jako kdyby se film Wanted potkal s Matrixem. No, tak to mě docela zajímá. A když se podívám i na herecké obsazení, tak to snad bude i koukatelné.

V hlavní roli se měl původně představit Chris Evans, který nakonec od od projektu ustoupil, a tak byl nahrazen Markem Wahlbergem (Méďa, Pot a krev). Dále se ukáže Chiwetel Ejiofor (Doctor Strange, Lví král) a Jason Mantzoukas (John Wick 3, Diktátor)

Slušné osazenstvo, co myslíte? A perlička na konec – režie se ujme Antoine Fuqua (Slzy Slunce, Equalizer 1,2) Ten má s akčními filmy dost zkušeností, takže z toho nepochybně vytáhne maximum.

A pokud nejste zrovna na hrané filmy, tak co něco animovaného. Už jste slyšeli o Invincible ?

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button