IndiePCTip na víkend

Co dělat o víkendu? Tormentum – Dark Sorrow | Gamesmag tip #4. týden

Tento víkend máme tip pro hráče, kteří mají rádi hororovou imaginaci, tajemno a emotivní příběhy. Tormentum – Dark Sorrow je point & click adventura od polského indie studia Ohnoo. Hra je inspirovaná uměleckými díly H.R. Gigera a Zdzisława Beksińskiho a herními tituly Demon’s Souls a Dark Seed.

Příběh Tormentu se odvíjí v temném světě, který jakoby vypadl z děsivé noční můry, která i přes své zvrácené hrůzy fascinuje a vábí. Každá lokace působí jako umělecké dílo překypující detaily, doprovázené soundtrackem, jenž nádherně atmosféricky podtrhuje dění na obrazovce.

Do tohoto světa je vržena anonymní postava, která se probouzí v kleci a je prazvláštní vzducholodí odnášena někam do neznáma. Uvězněnému, melancholickému hrdinovi bez vzpomínek nezbývá nic jiného, než se vydat na nebezpečnou pouť za hledáním odpovědí.

Při hraní pátráte po stopách hrdinovy minulosti a potkáváte různé zvláštní obyvatele, z nichž někteří jen čekají na příležitost, jak vás krutě podvést. Je jen na vás komu se rozhodnete věřit. Ale buďte opatrní! Každé vaše rozhodnutí může mít velký dopad na příběh a osudy všech postav. Na výpravě za pravdou luštíte různé puzzly a hledáte stopy, které vám pomohou přiblížit se kýženému cíli.

Tormentum – Dark Sorrow nabízí přibližně 5 napínavých herních hodin a silný zážitek. Prostě ideál ke zpestření deštivého víkendu.

Lucie "Mystica" Laštovková

Hráčka všemožných her a čtenářka všemožných knih. Závislačka na dobrém jídle. Začínající game designérka a nenapravitelný snílek.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button