HryNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Jurassic World Evolution 2 – další nálož informací

Dne 22. září vývojáři z Frontier Developments vydali svůj již druhý vývojářský deník, kde nám přiblížili dva herní režimy z druhého dílu úspěšné budovatelské strategie Jurassic World Evolution. První díl sice neudělal díru do světa, ale hra i tak zaznamenala velký úspěch a jedná se o zábavný titul. Zajímá vás, na jaké novinky se můžeme těšit v druhém díle a čím si nás tentokrát vývojáři získají? Nás samozřejmě taky!

První z chystaných režimů je klasická Kampaň, která se odehrává po událostech z filmu Jurský svět: Zánik říše (Jurassic World: Fallen Kingdom). Dinosauři utekli z ostrova Isla Nublar a volně si pobíhají po lukách a hájích v USA. Hráče si najme vládní agentura a dá mu jasný úkol. Všechny nebezpečné tvory pochytat a narvat je za brány zábavního parku plného rodin s hrajícími si dětmi. Sakra, proč ten plán vlastně stále ještě nevyšel? Zní to tak bezpečně! Tentokrát se však konečně někdo poučil z předešlých chyb a jak se zdá, stavba zábavního parku se přesune spíš do pozadí. Půjde nám prioritně o blaho a bezpečí odchycených dinosaurů. Hráči s tímto úkolem pomůžou i filmové postavy, jako například Claire Dearin a Owen Grady.

Chaos Theory

Druhý režim se jmenuje Chaos Theory, který už se na ony zábavní parky přece jen více zaměřuje. Režim hráče postaví před situace známé z filmů a nechá jej, aby se s nimi vypořádal po svém. Jako příklad vývojáři uvádí plán na zábavní park v San Diegu. Plán ve filmu nedopadl zrovna nejlépe, hráč ovšem dostane možnost uspět tam, kde ostatní selhaly. Režim je jedno obří pomrknutí na všechny fanoušky jurského světa, jelikož jim dá možnost na alternativní řešení různých filmových scénářů. Při tom by ne vždy mělo jít pouze o stavbu zábavního parku.

Jurassic World Evolution 2 vyjde 9. listopadu 2021 a přistane na PC, Xbox Series X/S, Xbox One, Playstation 4 a Playstation 5. Těšíte se? Zaujali vás novinky v chystaném pokračování? Nás rozhodně potěšilo, že se vývojáři vydali trochu jiným směrem a pokračování nebude jen reskin prvního dílu. Zda dostojí svým slibům, to ukáže až finální verze hry.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button