FilmyNovinky

Injustice je tu s plným trailerem, uvidíme více, než to zprvu vypadalo

O tom, že DC universe své hrané filmy absolutně nezvládá, jsme se mohli přesvědčit už několikrát. Nová Wonder Woman, Catwoman, Blashillova Justice League (která byla doslova vykoupena Snyder cutem) nebo dodnes nezapomenutelný bradavkový Batman George Clooneyho, straší každého fanouška. Naštěstí Warner Brothers mají jedno obrovské eso v rukávu, a to jsou ony animované filmy. A Injustice vypadá, že opět komiksový universe zachrání.

O tom, jak vypadají první ukázky, jsme vás již informovali. Nyní ale můžeme vidět daleko více. Kromě toho, že slavnému Supermanovi hrábne a začne se mstít všude, můžeme v tomto traileru vidět, jak brutálním se ve skutečnosti stane. Pravý Američan, Bůh, Nezničitelný, Muž z Oceli, všechna tato přízviska najednou ztratí na významu, protože Superman se stává vrahem a to ne ledajakým, ale vrahem těch nejhorších zločinců.

Je to tak správně? To je otázka, kterou si můžeme klást pravděpodobně navěky. Asi bych byl klidnější, kdybych věděl, že individuum jako Joker už je na onom světě, ale co je morální? Všichni superhrdinové mají nějaký ten kodex a jedno jediné pravidlo: nezabíjí své nepřátele. A to prostě Superman přestal chápat. V Injustice tak vidíme, jak postupně graduje atmosféra mezi hrdiny a zhrzenou legendou, jak to ale vše dopadne? Podívejte se na trailer a začněte se těšit, premiéru totiž má Injustice už 17. října 2021.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button