NovinkyPCXbox OneXbox Series X

Xbox Game Pass si na březen připravil příjemné novinky

Zase jednou se tady budeme bavit o králi mezi subscription službami. Xbox Game Pass nám stále naděluje free hry. Už jsme si zvykli. Ale co nás čeká v březnu? Tak potěšíme fanoušky strategií, máme tady nějakou indie záležitost a podíváme se i na nějaké sporty. Jestli vám docházejí nápady co hrát, zkuste zabrouzdat do Xbox Game Pass knihovny na březen. Určitě si něco vyberete.

Xbox Game Pass a březen ve znamení sportu

Než se dostaneme k samotnému seznamu chystaných her tady máme maličké oznámení. Na středu 16. března se chystá pravidelný event Xbox Showcase, kde se dozvíme další novinky, podrobnosti ke Game Passu a shrnutí předchozích přídavků. Teď už ale ke hrám. Od indie her, přes strategie až po sport. Především nadšenci zimních sportu a motorismu si v březnu přijdou na své. Co nás čeká?

  • Shredders (Cloud, PC a Xbox Series X/S) – 17. března
  • The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos (Cloud, konzole a PC) – 17. března
  • Tainted Grail: Congquest (konzole) – 22. března
  • Zero Escape: The Nonary Games (Cloud, konzole a PC) – 22. března
  • Norco (PC) – 24. března
  • F1 2021 (konzole) – v rámci předplatného EA Play – 24. března
  • Crusader Kings III (Xbox Series X/S) – 29. března
  • Weird West (Cloud, konzole, PC) – 31. března

Zazávodíme si, dostaneme další DLC

V únoru jsme se ale hlavně dočkali velkého updatu pro PC aplikaci od Xboxu. Dříve prakticky neuživatelná aplikace dostala některé hlavní funkce a konečně se zdá, že její používání skutečně k něčemu bude. Další velký update se chystá ke konci března. Jakmile se tento update objeví veřejně, bude možné si z aplikace přímo nainstalovat například Rainbow Six: Siege a Rainbow Six: Extraction. Čekají nás také DLC do her jako Genesis Noir nebo Lawn Mowing Simulator. A nesmíme ani zapomenout, že některé hry nám Xbox Game Pass v březnu opustí. Konkrétně se jedná o Madden NFL 20, Narita Boy a Shadow Warrior 2. Tyto tři hry opustí Game Pass už 31. března. Následně pak 11. dubna opustí Destiny 2: Beyond Light také Xbox subscription služby. A jak jste na tom vy? Vyberete si z nabídky nových her?

Zdroj
Microsoft

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button