NovinkySeriály

Jak jsem poznala vašeho otce skutečně vznikne | Novinka

Je to už přes pět let, kdy se začalo řešit, jak vlastně Teda Mosbyho potkala jeho milovaná žena. Příběh nás stál nakonec 10 let života a vznikli takoví novější Přátele v podání Teda, Lily, Robin, Marshala a Barneyho. Celý komediální příběh skončil krásně, Ted svou vysněnou potkal. Nyní se konečně dozvíme, co všechno předcházelo tomu, než potkala ona jeho.

Toto velice milé překvapení přichází od streamovací platformy Hulu, která tak konečně objednává How I Met Your Father. V hlavní roli se nám představí Hillary Duff (Italské prázdniny, Moderní Popelka), která bude hrát Sophii. Nejspíš tak ale uslyšíme pouze její hlas. První řada získala pro začátek objednávku pouze na 10 epizod, nicméně jestli budou aspoň stejně tak kvalitní, jako první tři série originálu, tak je rozhodně na co se těšit. Zkoukněte připomínkové video z Jak jsem poznal vaši matku a těšte se na volné pokračování.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button