NovinkyPC

Ion Maiden přejmenováno na Ion Fury


3D Realms, studio jenž se snaží získat zpět svou reputaci již déle než 10 let. Studio jenž nám přineslo takové pecky jako Wolfenstein 3D, Duke Nukem 3D, Shadow Warrior nebo Prey. Studio které od té doby nedokázalo nic?

Uf tohle je opravdu těžké. 3D Realms bylo v mé době modlou. Modlou k níž vzhlíželi všichni mladí vývojáři her, ale i konkurenti. Vždyť nám přinesly hry, které dodnes nemůže nikdo zapomenout! Jenže nám v posledních pár letech dodalo i takové, na které bychom raději zapoměli – Duke Nukem Forever, Bombshell a další. Že to nic neznamená? Inu možná máte pravdu.

3D Realms nám totiž již 15. Srpna přinese novinku Ion Fury – hru která by měla znamenat návrat ke klasice a hlavně k tomu, v čem bylo 3D Realms vždycky nejlepší. Střelené, neskutečně návykové a zábavné střílečce plné násilí, černého humoru a pixelové grafice? Proč ne!

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button