NovinkyPCPS5Xbox Series X

Supermassive Games budou pokračovat v sérii The Dark Pictures Anthology!

Jak to tak vypadá série The Dark Pictures Anthology byla pro vývojáře z Supermassive Games velkým úspěchem. Ostatně jak jinak si vyložit to, že si studio právě zaregistrovalo ochrannou známku na pět dalších dílů do kterých se ani nepočítá nově oznámený The Devil in Me. Navíc jsou všechny nové díly stylizovány tak, že hráči snadno poznají na co se mohou těšit.

Toto odhalení samozřejmě přišlo spolu s potvrzením, že i další díly této vysoce populární hororové série vydá společnost Bandai Namco. Do této chvíle vydala společnost Supermassive Games tři díly série The Dark Pictures Anthology: Man of Medan, Little Hope a House of Ashes. V Man of Medan jsme se mohli podívat na loď duchů z 2. sv. v., v Little Hope jsme navštívili městečko duchů ve kterém se pořádali hony na čarodějnice a v nejnovějším díle House of Ashes jsme navštívili prastarou hrobku plnou stínů. Kam se tedy podíváme v dílech budoucích? V The Devil in Me navštívíme hotel kde sídlil sériový vrah a v těch dalších ještě těžko říct. Názvy by ale mohli trošičku napovědět. Jedná se konkrétně o Directive 8020, The Craven Man, Intercession, Winterfold a Presents o Death.

Nevím tedy jak vy, ale já osobně si sérii The Dark Pictures Anthology doslova zamiloval. A její pokračováním nám vydrží minimálně na dalších pět let. Těšíte se taky? Který díl ze série máte nejradši? Vyjádřete se v komentářích!

Zdroj
Foto: Gamerant

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button