FilmyNovinky

The Devil Below: nový horror trailer | Novinka

The Devil Below horror má nový trailer. V něm se skupina průzkumníků vydává do dolů hledat příčinu požárů trvajících desítky let. V hlubinách ale něco přežívá. Film má být kombinací thrilleru a horroru a už při sledování traileru člověka přes nos praští podobnost s populárními filmy Vetřelec (1979) a Věc (1982).

https://www.youtube.com/watch?v=EV675nV2KGo

Film se má odehrávat v Appalačském pohoří, kam se vydává skupina průzkumníků. V dolech už totiž několik desítek let hoří a nikdo neví, jak k tomu došlo. Zatímco se parta snaží přijít záhadě na kloub, narazí na horníka, který také po původu záhady pátrá. Před několika lety totiž ztratil v dolech svého syna. Brzo se začne ukazovat, že v dolech žije mnohem temnější tajemství, než by kdokoliv čekal.

Režisérem tohoto filmu je Bradley Parker, který se proslavil Černobylskými deníky (2012). Dále se podílel na projektech, jako jsou Úsvit planety opic (2014), Godzilla II Král monster (2019) a Ad Astra (2019).

The Devil Below horror má vyjít 5. 3. 2021.


Pokud rádi sledujete horory a thrillery, podívejte se na nový trailer na film Phobias. A pokud spíše rádi o hororu píšete, zkuste se podívat na literární soutěž, kterou vyhlásil HorrorCon.

Kristýna "Rem" Dostálová

Vypařenka, která ráda paří, čte, píše a skládá hudbu. Když nedělá nic z toho, běhá po lese v kostýmu elfa při aktivitě, které se říká LARP. Důležitým okamžikem jejího života se stal den, kdy začala pařit Skyrim. Zbytek, jak říkají, je už legendou.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button