NovinkyPS5

Všechny objednávky černých PS5 zrušeny | Novinka

Společnost SUP3R5, která se před nedávnem vrhla na estetickou modifikaci (tzn. že to chtěli udělat hezčí) herní konzole PlayStation 5, ruší všechny objednávky. Těch bylo něco kolem tří set a důvodem jsou údajně výhrůžky, které se na společnost valí.

Zaměstnanci se bojí o svou bezpečnost, firma se tak rozhodla v tomhle byznysu prozatím nepokračovat. Zástupci společnosti se ale nechali slyšet, že “jakmile to bude opět bezpečné, budeme pokračovat.”

Zrušené objednávky jsou samozřejmě doprovázeny 100% vrácením peněz. Firma aktuálně disponuje 304 kusy konzolí PS5 a asi 500 ovladači. Nízké množství je pochopitelně způsobeno nedostatkem hardwaru na herním trhu.

Začněte šetřit

Pakliže jste si PS5 inspirovanou designem PlayStation 2 zamilovali, začněte šetřit. Ovladače se oproti originální neupravené verzi vyšplhaly na 99 dolarů za kus, tj. o 30 dolarů více. Úpravy konzolí si hoši ze SUP3R5 cení na 250 dolarů, takže konečná cena je 649 dolarů za digitální verzi a 749 dolarů za verzi s diskovou mechanikou.

Berte na vědomí, že kupujete na vlastní nebezpečí! Úprava ovladačů se neobejde bez kompletního rozebrání, takže jim propadá záruka. U konzolí tento problém naštěstí nenastává, jelikož dochází pouze k výměně původně vyměnitelných bočních plátů. Jelikož jsme se v nedávné minulosti již přesvědčili, že Sony není fanouškem modifikací třetích stran, uvidíme, jak se k tomuto případu postaví.

Jarda "prank" Strejc

IT Worker • Gamer • Writer • Father

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button