NovinkyTabletop

Dishonored míří na naše stoly

A to doslova. Díky Modiphius Entertainment se dočkáme deskové hry ze světa Dishonored, ve které se ujmeme role vraha, ale budeme si moct vyzkoušet i jiné role a další vychytávky vlastní právě jen deskovým RPG hrám.

Svět Dishonored byl vždy znám díky svému dost unikátnímu zpracování a kombinaci steampunk prvků s fantasy. A tak není divu, že se ho tato společnost rozhodla zprostředkovat i v tabletop vydání stejně jako to udělala u Falloutu, Vampire the Masquerade, Conana, The Elder Scrolls a dalších.

Deskovka by měla fungovat na bázi 2d20 systému zaměřeném na akčnější hru a dostaneme tak 300 stránkovou knihu, která nás seznámí s Ostrovním královstvím a světěm Voidu, provede nás tvorbou postavy a dodá nám čtyřdílnou kampaň zasazenou v Dunwallu. Pokud vám tedy tabletop hry přirostly k srdci stejně jako ty počítačové, máte se nač těšit.

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button