NintendoNovinky

Super Smash Bros. Ultimate : Keyblade na scéně! | Novinka

Super Smash Bros. Ultimate je jedna z těch her, která mě svým fanouškovským zásahem nepřestává překvapovat. Za dva roky své existence dokázala do svého světa dostat tolik ikonických postav z nejrůznějších her napříč dekádami, že si tím získala své zasloužené místo mezi prvními příčkami nejpopulárnějších titulů Bandai Namco.

Naposledy mě absolutně rozsekalo DLC, které zahrnovalo nejznámějšího záporáka ze světa Final Fantasy, Sephirotha. Potom, co internetem proletěl snímek s katanou probodnutým Super Mariem, nechápala jsem. Dle mého je Sephiroth Challenge jedna z nejlepších kampaní, kterou Misahiro Sakurai představil.

Do hry se však dostává další hrdina mého oblíbeného Square Enixu. Střapatý klučík, který cestuje po světe v letadle z lego kostiček a jeho nejlepšími kamarády jsou Kačer Donald a Gooffy. Nic vám to neříká? A co takhle černý rarach, kterého porazíte jen za pomoci Keyblade?

Ahoj Soro. Vítej, ač neoficiálně, ve světě Super Smash Bros. Ultimate.

https://youtu.be/EzGz_J00EhA

Proč neoficiálně? Sora je bohužel jen mod. Nemá tedy svůj jedinečný tahový systém a v podstatě nahrazuje Shulka. Týpek, který si říká Mastaklo a v podstatě vyvíjí mody pro jednotlivé hry, se rozhodl splnit spoustě hráčům jejich toužebné přání. Alespoň nějakým způsobem dostat Soru do hry.

Všichni hráči, kteří vlastní Shulka, tak můžou určitým způsobem používat také Soru. I když bude mít Sora vždy pohyby Shulka , alespoň jeho hlas se změní. Mastaklo totiž přidal do hry hlasovou mutaci ze hry Kingdom Hearts.

Když tedy trochu přivřeme oči a zapomeneme na to, že Keyblade má stejné vlastnosti jako Monado, je to nádherná podívaná. Věřím, že se Nintendo nakonec nechá ukecat a hrdinu Kingdom Hearts Soru do hry přidá jako oficiální DLC.

Super Smash Bros. Ultimate je aktuálně k dispozici výhradně pro Nintendo Switch.

Gabriela “Inie“ Hudec

Znáte to. Alter ego žijící vlastním životem ve virtuálním světě. A je mu tam moc dobře.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button