NovinkyPC

The Wayward Realms – Tvůrci The Elder Scrolls představují nový projekt

Už je to moc dlouho, co čekáme na další díl ze série TES her. Naštěstí je tu studio Once Lost Games vedené veterány a zakládajícími členy série The Elder Scrolls a přináší nám novou hru The Wayward Realms. Jedná se o open world RPG a tvůrci ho označují jako novou třídu her nebo Grand RPG. Upoutávka nám toho zatím moc neukazuje, ale to nic nemění na tom, že k této hře máme blíže než k The Elder Scrolls 6.

The Wayward Realm je přeplněný možnostmi

Once Lost Games slibuje hru, o kterou se prozatím nikdo ještě nepokusil. Toto tvrzení je dost odvážné, ale doba se posunuje a hráči jsou stále náročnější. Bojový systém má být propracovanější, než co jsme doposud mohli znát a ve hře nebudou chybět ani volby a jejich následky.

Hra The Wayward Realms nebude propracovaná pouze herně, ale také nabídne opravdu obrovský svět. Čeká na nás více než stovka ostrovů, kde desítky frakcí budou válčit o moc a vliv. Každý hráč má možnost získat věhlas a zvrátit průběh politiky a mocenského vlivu tak, jak bude zrovna potřebovat. K tomu všemu narazíme na hory, které sahají až do mraků, nekonečné bažiny a močály. A nebojte, nezapomene se ani na širé oceány.

Hra se bude měnit na základě vašeho rozhodování, tak si můžete vyzkoušet, jaké by to bylo, kdyby na vašich bedrech ležel osud celého světa. Zavládl by blahobyt, nebo by skončil v plamenech?

V tuto chvíli neznáme datum vydání hry a není jisté, na čem všem se hra bude dát rozjet. Jedinou jistotou je prozatím PC. Tak uvidíme, co nám vývojáři přinesou příště.

Tak na toto RPG si ještě chvilku počkáme. Ale už jste viděli nový trailer na pokračování filmu Venom? Carnage vypadá dost drsně.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button