NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Do F1 2021 se vrací příběhový mód

Dostáváme se do té části roku, kdy studia vydávají své pravidelné každoroční tituly. Takové EA můžeme označit za krále každoročního vydávání her a vedle FIFY nebo NHL letos poprvé vydá oficiální hru F1 2021. Po jeho koupi studia Codemasters se totiž stalo oficiálním vydavatelem hry a po prvotním oznámení tady máme i druhý trailer, který nám představí veškerý hratelný obsah. Co nám do hry přibylo?

Breaking Point v F1 2021

Nejvýraznější změnou oproti loňskému ročníku je návrat příběhového módu, tentokrát nazvaného „Breaking Point“. Už v roce 2019 jsme měli malinký náznak jakéhosi příběhu, ale to bylo spíš naoko. Teď to však vypadá na plnohodnotné cutscény, scriptované zvraty a klasické drama, ze kterého nakonec vyjdete jako největší vítěz. Ano, myslíte si to správně. Máme tady The Journey akorát v podání F1 2021. Příběhový mód ale není jediné, co vás může na letošním ročníku „ef jedniček“ zajímat. Vedle klasické kariéry a My Team módu tady máme nově kariéru pro dva hráče. Můžete si tak s kamarádem vytvořit kariéru, závodit v jednom týmu a soupeřit mezi sebou skrze celou sezónu.

Multiplayer, split screen i zaměření na esport

A můžeme pokračovat dále. Jestliže vás přímo nudí jezdit pouze offline kariéru, letošní díl F1 2021 si pro vás připravil i tunu online obsahu. Máme tady opět klasický multiplayer, závodit můžete i z gauče proti kamarádovi díky přítomnosti split screenu. A protože během loňského roku byl absolutní boom všech online her, F1 2021 si dává za úkol i větší důraz na esportovou stránku. Hra vychází pro konzole staré i nové generace a PC už 16. července. Máte už svojí předobjednávku?

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button