MobileNovinkyPCPS4

V Dead by daylight bude mít Leatherface skin “Old lady”

Spolu s osmnáctou kapitolou přibudou do oblíbené asymetrické hororové hry Dead by Daylight nové skiny. Ačkoliv tato nová vzezření postav nijak nemění herní styl, pro mnohé hráče jsou dalším způsobem, jak se do hry vžít více a jak nepropadnout do monotónní šedi. Leatherface je prvním tak dlouho očekávaným celotělovým skinem pro tohoto známého vraha z proslulého filmu “Texaský masakr motorovou pilou”.

Skin, který by měl vyjít už dnes

Největším lákadlem se pro mnohé zdá být plánovaný skin pro Leatherface, který nese název “Old lady”. Známý vrah na sebe tentokrát vezme roli domácí hospodyňky s motorovou pilou, ve kterém byl viděn i ve filmu. Jelikož se jedná o licencovaného killera, bude to první skin, který dostane. U licencí je pro tvůrce Dead by Daylight totiž těžší získat práva na přidání jiných outfitů. Podle stránek zabývajících se leaky je jeho vydání naplánováno zrovna na dnešní den.

Trapper jako “Krampus”

Podle stránky leaksbydaylight.com by úplně první killer z Dead by Daylight měl dostat skin “Krampus”. Vypadal by tak trochu jako jedna z děsivých čertovských masek, které si na sebe dávají nadšenci v Polsku. Je otázkou, jak tento skin bude vypadat a jestli bude nahánět takovou hrůzu, jakou nahání průvody děsivých čertů.

Další sada ošklivých vánočních svetrů

Stejně jako minulý rok, i tento se hráči dočkají nových “ošklivých vánočních svetrů”, které do kterých mohou svoje oblíbené survivory navléknout. Konkrétně by se vánočních svetrů měla dočkat nová přeživší Elodie Rakoto (nová kapitola A binding of a kin), Zarina Kassir (kapitola Chains of hate), Cheryl Mason (kaitola Silent hill) a Felix Richter (kapitola Descend beyond).

Release date dalších skinů

Ostatní skiny budou vycházet v rámci prosince, přičemž první se objeví ve hře už od prvního prosince. Jelikož jsou tyto informace teprve leaky, je možné, že se budou skiny a data jejich vydání ještě měnit.

Kristýna "Rem" Dostálová

Vypařenka, která ráda paří, čte, píše a skládá hudbu. Když nedělá nic z toho, běhá po lese v kostýmu elfa při aktivitě, které se říká LARP. Důležitým okamžikem jejího života se stal den, kdy začala pařit Skyrim. Zbytek, jak říkají, je už legendou.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button