NovinkyPCPS4PS5

Sifu se zpozdí, hry se letos rozhodně nedočkáme

Bohužel to je tak. Akční kung-fu nářez Sifu si letos bohužel neužijeme. Tato informace byla potvrzena v traileru, který byl představen během akce PlayStation’s State of Play. Během akce bylo odhaleno samozřejmě více informací, ale o to třeba v dalším článku. Studio Sloclap nám tak připravilo nepěkné překvapení. Ale snad potom bude výsledek o něco lepší.

Kung-fu nikdy nebylo lákavější

V novém traileru nám vývojáři představili, jak asi bude vypadat soubojový systém ve hře. A moc se mi to líbí. Je sice fajn se vyřádit ve hře typu Tekken nebo Mortal Kombat, ale tady je to víc realistické. Takže mě informace o zpoždění dost zaskočila. Ale musíme to zkousnout. Hra bude vypuštěna do světa začátkem příštího roku. Přesnější datum bohužel zatím nemáme, ale snad to bude hned nějak ze začátku. Držte palce se mnou.

Vytřískat půl města? No problemo

Ve hře máte za úkol dostat vrahy své rodiny. Cesta povede od těch nejtmavších uliček až po korporátní mrakodrapy. Takže nepřátel si užijeme skutečně dost. K dispozici bude samozřejmě i dost provizorních předmětů k boji na blízko a stejně tak i k házení. Nebo protivníka jednoduše vykopněte z okna. Stačí jen sledovat, co je ve vašem okolí k dispozici.

Ve hře se objeví malá zajímavost. Hlavní postava má na krku kouzelný přívěšek. Pokaždé, když zemřete, tak vás zase oživí, ale má to svoji cenu. Postava vždy zestárne. V průběhu hry se tam mění vzhled postavy od rostoucího strniště až po šedivění vlasů. Kdoví, jak se bude bojovat v pokročilejším věku.

Hru si budeme moci zahrát na PlayStationu 5, PlayStationu 4 a PC, kde bude hra k dispozici na Epic Games Store.

A poslední otázka na závěr. Co říkáte na náš nový aniMag?

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button