EsportExkluzivněNovinky

LOL Worlds 2020 Takevover – den druhý

Druhý den se nám urodilo sedm zápasů. Nálada byla dobrá a ačkoliv prvních pár zápasů byli casteři na úrovni profesora chemie, tak v druhé půli už to bylo o poznání silnější a mohli jsme se zaujetím sledovat Humanioda a Carzzyho v plné parádě. Nebo bez ní.

Dnešní den jsme začali nadějnýma Rainbow 7 proti V3 Esports, jak jsem čekal Rainbow 7 neobstáli asi hlavně kvůli champion selectu.

INTZ proti Papara SuperMassive byl zajímavý zápas, protože Bolulu si picknul Lulu na mid a casteři byli zmatení. Armut za Shena ke konci drtil kde koho a jeho outplay proti pěti pod věží byl dost cool na to abych se nenudil.

Konečně mnou očekávaný zápas – nebo spíš comeback od Unicorns of Love proti V3 Esports. Nomanz si picknul Kassadina na mid proti Galiovi a já byl zvědavý jak to dopadne. Kombo Ori/Kassa často neuvidíte. Byla to jízda. UOL kontrolovali většinu hry a jakmile Kassadin dostal pár killů nebylo co řešit. Nikdo s ním nedokázal nic udělat a všichni před ním utíkali.

LGD Gaming vs. Rainbow 7 mě překvapilo, protože jsem doufal, že R7 ukížou něco ze svého repertoáru co by nám dalo vědět, že tu nejsou jen do počtu a stalo se. Se svou Ornn/Nautilus frontlinou si drželi dragon control a dovedli tým k vítězství.

UOL proti PSG mě zklamalo. UOL vyhráli celkem s přehledem ale od PSG jsem čekal po včerejšku víc.

Mad Lions se ke konci dne setkali s Papara SuperMassive a ani Humanoidův cheeky pick za Zoe and Carzzyho Twitch nepomohli k vítězství. Byl jsem celkem překvapený jak rychle SUP doslova rozdrtili MAD.

Poslední zápas jsem přál Legacy Esports, ale Team Liquid dominoval celou hru a konečné skóre 16:1 bylo spíš smutné.

Rainbow7V3 WINV3 Esports
INTZSUP WINPapara SuperMassive
V3 EsportsUOL WINUnicorns of Love
LGD GamingR7 WINRainbow7
Unicorns of LoveUOL WINPSG Talon
Papara SuperMassiveSUP WINMAD Lions
Team LiquidTL WINLegacy Esports
Zdroj: Millenium.gg

Zítra nás čekají 4 další zápasy. Budu se těšit, začínáme v 10:00 CET.

Lukáš Haládik

Game designer, hráč, nerd, geek a všecko k tomu. Píšu, protože mě to baví.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button