NovinkyPC

ACHILLES: Legends Untold – Staňte se legendou Řecka

Asi není člověka, který by neznal legendu o nejslavnějším válečníkovi Řecka během Trojské války. Achilles byl podle legendy polobohem, kterého vycvičil kentaur Cheirón. V této hře však půjde o mnohem víc, než jen o prolomení Trojských bran. Čeká na vás nelítostný boj s mýtickými tvory, průzkum nehostinných krajin a dokonce se postavíte tváří v tvář i samotným bohům.

Achilles v novém RPG od Dark Point Games

Vývojářská společnost Dark Point Games konečně poslala do světa ukázku z připravovaného izometrického RPG. Hra by se měla dočkat vydání během prvního čtvrtletí příštího roku. Ale už dnes je možné si hru prdnout do seznamu přání na Steamu.

Ve hře nebude chybět široká škála zbraní a artefaktů, které můžete během svého putování získat. Na zastavení konfliktu mezi bohem podsvětí Hádem a bohem války Áreem vám asi obyčejná výzbroj stačit nebude.

Hrát můžete buď sami, nebo v kooperaci. Hra také podporuje soubojový system GAIA, který nutí nepřátele měnit AI. Ve zkratce se vlastně nepřátelé přizpůsobují vašemu hernímu stylu boje. Takže budete muset být vynalézaví a zkoušet pořád něco nového, aby nepřátelé neměli moc šancí se učit. Kromě vylepšování vašeho equipu bude k dispozici i strom dovedností. Takže možností jak sejmout kyklopa bude hodně a nemusíte čekat až usne, aby jste mu do oka zarazili opálenou kládu. Hihi.

Hra nebude nějak extra náročná na hardware, ale když si ji budete chtít vychutnat na vysoké detaily, tak nějakou tu mašinku už budete potřebovat. Tak lovu zdar a bacha na patu.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button