NintendoNovinkyPC

Samurai Gunn 2 – indie řezačka v předběžném přístupu

Vítejte v Zakázaném lese, nebezpečné zemi, jejímíž nástrahami se musíte proskákat a prosekat jakožto zručný samuraj. Bojovníků budete mít na výběr několik, každého se zvláštními schopnostmi. Na hru naštěstí nemusíte být sami, můžete spolupracovat až se 4 přáteli, kteří vám všechny záhady tohoto místa mohou pomoci odhalit. A až vás přestane bavit příběh, můžete se pustit do sebe navzájem! Hra se 20. července dostala do early accessu.

Hlavním tahákem celé hry by měl být multiplayer, protože kde jinde se naučit pořádně hrát, než když bojujete se zkušenějšími hráči? Stejně jako v prvním díle bude mít každý samuraj k dispozici meč a zbraň se třemi náboji, schopnosti jednotlivých samurají se budou lehce lišit. Náboje se ale nemusí pouze střílet a pokud jeden náboj „spolknete“, získáte tzv. Dash. Ostatně všechny herní pokroky můžete vidět v přiloženém gameplay, hra vypadá skvěle a jednoduše a to přesně hráči na dlouhou chvilku chtějí. A pokud se vyznáte ve světě indie, určitě jste si všmili, že na vás ve hře čeká i Ana ze Spelunky 2 a taky Minit! Takže neváhejte a koukejte mazat na Steam, případně si hru pořídit na Switch.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button