HryNovinky

Children of Morta: Nová postava!

Children of Morta je akční RPG v old-school stylu, které si získalo nejednoho fanouška svou propracovaností a příběhem. Ten je neustále vylepšován a rozšiřován a tak není divu, že se vývojářské studio 11 bit Studios může opět pochlubit vydáním dalšího bezplatného rozšíření. Children of Morta tak představuje Apana – sedmou hratelnou postavu, která byla vytvořena dvěma podporovateli z kickstarteru.

Apan je známá jako matka klanu ve své domovině pocházející z dalekého severu od hory Morta. Je stejně zkušená a důležitá jako ostatní její společníci a na bojišti používá robustní hůl, díky které může rozdávat smrtící rány na střední vzdálenost. Při bránění může celá rodina využít lékařských znalostí Apan, protože má posilující účinky léčivých lektvarů a novou mechaniku, která umožňuje rodině získat štíty z předmětů a schopností Apan. Jednoduše řečeno, Apan se hodí do každé rodiny, protože je vlastně takový support.

Podle dvou podporovatelů, známých jako AgaRar a GlueBubble, měla být Apan sirotek, ale později ji změnili na matku, aby lépe doplňovala příběh této hry. Také doufají, že vytvořili postavu, kterou hráči budou s chutí hrát i po další léta.

Tato bezplatná aktualizace obsahuje:

  • Zcela novou a jedinečnou postavu Apan.
  • Speciální supportící mechaniky.
  • 32 specifických run pro Apan.
  • Devět nových příběhových cutscén.
  • Několik vylepšení HUD a UI
  • Pár opravených bugů a celkových chyb ve hře.

TheKrysaa

Hráč celým svým srdcem i duší. Miluji knížky, videohry, filmy a sport.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button