NovinkyTéma dne

Kampaň, nebo soutěž? A co obojí? Zapojte se do #health&fair

Aimbot, nebo skolióza? Wallhack, nebo karpální tunely? Nemůžete si vybrat? S námi nemusíte. Gamesmag spouští soutěžní kampaň #health&fair! Pokud chcete soutěžit o zajímavé pařanské ceny, podpořit zdravý životní styl hráčů a zároveň vyjádřit svoji náklonnost k fair play, jste na dobré cestě.

Tak mi k tomu něco povězte…

Vymysleli jsme si #health&fair – soutěž a kampaň v jednom. Princip je jednoduchý… Vlastně není. Trošku jsme to překombinovali, ale vy to určitě pochopíte.

Abyste mohli soutěžit, potřebujete soutěžní kód(y). Jak je získáte? No přece nákupem soutěžních produktů. Konkrétně takhle:

  1. Kupte si na našem e-shopu některý z doplňků stravy. Spolu s nákupem získáte soutěžní kódy, jejichž množství je uvedeno v popisu zboží. Doplňky stravy budou fungovat jako soutěžní produkty po celou dobu soutěže, tj. do 20. 12. 2021.
  2. Kromě doplňků stravy můžete koupit i soutěžní produkt, který se objeví ve vybraných článcích na gamesmag.cz. Produkt vyměníme každý týden za jiný, vaším úkolem je tedy číst a hledat. První produkt se začne v článcích objevovat v týdnu od 26. 7. do 1. 8. 2021.
  3. Podobně jako doplňky stravy můžete koupit i cokoliv značky ROG, k čemuž dostanete od 20 do 200 soutěžních kódů (dražší produkt = více kódů). Kousky od Rogu budou obsahovat kódy do 20. 8. 2021, kdy budou nahrazeny zbožím značky AORUS.
  4. Máte objednávku? Super! Pokud se navíc zaregistrujte v našem e-shopu, dostanete 1 kód navíc. Zaregistrovali jste se i na webu našeho magazínu? Dáme vám jeden další. EZ.
  5. Poslední možností, jak získat nějaké ty soutěžní kódy, je sledovat tvář našeho streamu – Velajnys. Váš Twitch nick pak uveďte v poznámce objednávky a rázem jste bohatší o dalších 5 soutěžních kódů.

Soutěžní kódy vám dorazí ve formě QR kódu spolu s objednaným zbožím.

Tak, to bychom měli. K nákupu výše uvedených produktů dostanete soutěžní kódy. A neříkete, že vás teď nezajímá, o co hrajete.

Hlavní ceny (vítězové budou vyhlášeni 20. 12. 2021, tedy na konci soutěže)

  1. Dell Alienware Aurora R10
  2. Herní notebook Legion
  3. Herní monitor HP

Vedlejší ceny (vítězové budou vyhlášeni vždy 20. dne v měsíci)

  1. Herní klávesnice Genesis Rhod 500 (vyhlášení 20. 8. 2021)
  2. Cena na další měsíc bude vyhlášena spolu s vyhlášením vítěze měsíce předchozího

Každá z cen má unikátní kód, který bude mít i někdo z vás!

STARTUJEME 25. 7. 2021

Jarda "prank" Strejc

IT Worker • Gamer • Writer • Father

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button