FilmyNovinkySeriály

Loki měl dopad na celé MCU a představil nového záporáka

Pozor článek obsahuje spoilery! Jelikož Loki je ke zhlédnutí pouze na Disney+, které stále není dostupné v České republice, musíme se smířit pouze s informacemi z vnějších zdrojů. Nicméně po celém internetu je tolik spoilerů, že si myslím, že každý z nás už vlastně Lokiho viděl. A je na čase udělat nějakou menší osvětu o novém zlu, které budeme v MCU vídat.

Thanos zemřel a začala nám čtvrtá fáze Marveláckých filmů. Lidstvo je zachráněno, ale Kapitán Amerika, Iron Man i Thor jsou pryč. Co se tedy bude dít dál? Na něco nám odpověděly seriály WandaVision a Falcon and Winter Soldier, nicméně až Loki přinesl tolik změn, že z toho jde hlava kolem. Každopádně vás nebudu napínat: v seriálu se objevil záporák jménem Kang. To je dobyvatel z daleké budoucnosti, velitel vesmírné armády. Ta se nejen vyrovná, ale i předčí tu Thanosovu. A hlavně: Kangů je obrovské množství a každý jiný.

Nevíme, kdy se má přesně objevit, vše ale napovídá tomu, že to bude již ve snímku Ant-Man and the Wasp: Quantumania, kde by si ho měl opět zahrát herec Jonathan Majors (V Džungli, Lovecraft Country). Mimochodem, seriál Loki se dočká v druhé sérii. To už by Disney+ mělo být i v České republice, takže se na všechny MCU seriály můžete těšit.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button