AnimeNovinky

Skeleton Knight in Another World bude mít své vlastní anime

Velice populární japonská manga a light novela Skeleton Knight in Another World bude mít své vlastní anime. Režisérem anime se stane známý Kacumi Ono (Hypnosis Mic: Division) společně s Takešim Kiikučim  a Toru Imanišim. K připravovanému anime už také vyšla první ukázka a samozřejmě hromada obrázků. Autorem předlohy je Ennki Hakari, který svůj příběh vydává od roku 2014, kdy jej napsal jako románovou sérii. Light novely v 9 svazcích přišly v roce 2015 a manga vychází od roku 2017 dodnes.

Anime se řadí do žánru isekai šónen, můžeme se tedy těšit na nový svět, fantastické postavy a hrdinu, který se pravděpodobně nikdy nevzdává, aby dosáhl svého cíle. Do toho samozřejmě občas přijde nějaký ten komediální prvek, ale jak je u šónenů známé, především nádherně zpracované souboje.

O čem je Skeleton Knight in Another World?

Známý hráč videoher jednoho dne usnul a po probuzení se ocitl ve světě své oblíbené hry jako Kostlivec Arc. Sám je překvapen, že má všechny své zbraně i brnění svého avatara. Co bude ale ve fantasy světě dělat? Vždyť je z něj chodící kostra. Všechny jeho naděje na klidný život poté zničí setkání s elfskou válečnicí Arianou, se kterou se vydává na nové dobrodružství. Zkoukněte přiložené video a začněte se těšit na Arca a jeho bláznivé dobrodružství.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button