NintendoNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Eldest Souls je další pixel art zaměřený na náročný combat a bosse

Fallen Flag Studio ve spolupráci s United Label a Ci Games přichází s brutální pixel-artovou hrou Eldest Souls. V té je jedinou nadějí lidstva před zničením osamělý bojovník, jehož jedinečnou zbraní je meč z čistého obsidiánu. On sám musí porazit kolosy, které staří bohové vyvrhli na svět. Takže jednoduše další hra, kterou kvůli příběhu určitě hrát nebudete.

Jejím hlavním tahákem by naopak měl být rychlý a náročný boj, během kterého bude záležet na každém okamžiku a svou roli zřejmě sehraje i štěstí. Eldest Souls zřejmě v duchu Dark Souls nebudu bezhlavá mlátička, ale bude se zaměřovat na dlouhé a nebezpečné souboje s bossy. Zkoumejte labyrinty, setkávejte se s jinými postavami a odhalte příběh o starých bozích. Ve hře také pujde kombinovat talenty a schopnosti, což vám zaručí nenapodobitelný bojový styl. Ostatně co jiného byste po řežbě z bossy chtít.

Podobných her už ale začíná být na náš vkus na trhu až příliš a je tedy otázka, zda se zrovna této podaří nějak odlišit a prorazit. To zjistíme už 29. července, kdy hra dorazí na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch, Xbox One a Xbox Series X/S.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button