NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Blood Bowl 3 vás nechá prožít střet sponzorů

V novém Blood Bowl 3 se jednotlivé rasy Warhammer univerza znovu vykašlou na tažení armád a místo toho si radši půjdou rozbít ciferník na zelený trávník fotbalového stadionu. Pokračování populární parodie vychází z pravidel poslední edice stejnojmenné deskovky. Kromě typické řežby a specifického humoru se dočkáme i nové brutální kampaně. Tentokrát v ní půjde o střet sponzorů.

Jednoho sponzorského agenta uchvátí vaše trenérské schopnosti a rozhodne se, že vašemu týmu zafinancuje účast na speciální akci Clash of Sponsors. Na výběr bude ze šesti nejvlivnějších značek: Cabal Vision, Corsair Cruises, Orcidas, Bugman’s Beer, Block & Dodgers a Nurgle King. Dokážete dovést svého sponzora k vítězství a získat si přízeň davu?

Svůj vysněný tým si budete moct vytvořit jednou z dvanácti ras. Z toho čtyři se Blood Bowlu zúčastní poprvé: Black Orcs, Imperial Nobility, Old World Alliance a Chaos Renegades. Správný tým také potřebuje charakteristický emblém, pořádné brnění, trenéry a roztleskávačky. Pro hráče, kteří pokoří kampaň a vypiplají si svoje fotbalové hvězdy, si hra připravila tři nové soutěžní módy, ve kterých ozkoušejí své trenérské dovednosti proti ostatním hráčům.

Blood Bowl 3 vychází v září tohoto roku. Brutalitu amerického fantasy fotbalu předvede na PC a konzolích PlayStation 4 a PlayStation 5, Xbox One a Xbox series S/X a také na Nintendu Switch.

Lucie "Mystica" Laštovková

Hráčka všemožných her a čtenářka všemožných knih. Závislačka na dobrém jídle. Začínající game designérka a nenapravitelný snílek.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button