NovinkyPS4PS5

Oznámeny hry pro červencové PS Plus

Protože je tady nový měsíc, je tady opět pravidelný přínos čerstvých her zdarma v rámci předplatného. Tentokrát se podíváme co si pro letní měsíce připravili v Sony. S vydáním nových konzolí už jsme si zvykli na to, že každý měsíc v rámci PS Plus dostaneme vždy jednu hru pro PS5 a dvě hry pro PS4 zcela zdarma. Není tomu jinak ani v červenci. A na co se můžete těšit?

Call of Duty nebo wrestling v červenci v PS Plus

Není třeba otálet, pojďme se do toho pustit. Pro hráče na PS4 tady máme Call of Duty: Black Ops III. Tehdejší díl CoD, který vsadil vyloženě na multiplayerovou kampaň a nemá tak žádný singleplayer. Na druhou stranu, nemusíte mít obavy, že by teď mulťák v třetích Black Opsech nikdo nehrál, když hru dostaneme zdarma. Druhou hrou pro starou generaci konzolí je WWE 2K Battlegrounds. Tahle funky adaptace na wrestlingovou hru WWE dokáže přinést zábavu na pár desítek hodin a pokud máte někoho, koho wrestling zajímá, určitě si dokážete pořádně zablbnout.

Hráči na PS5 se ale přeci jen mohou těšit

Už od začátku roku jsme viděli, že každý jeden šťastlivec, ke kterému se už dostala konzole PlayStation 5, dostává ze strany Sony obrovskou podporu. To se týká i měsíčních her zdarma v rámci PS Plus. Tituly pro PS5 byly každý měsíc zajímavé a v červenci tomu není jinak. Hráči na nové generaci PlayStationu totiž obdrží A Plague Tale Innocence! A to je panečku parádní kousek do knihovny. Co říkáte vy na červencovou nabídku her zdarma v rámci měsíčního předplatného PS Plus? Hry budou ke stažení k dispozici už v pondělí 6.července.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button