FilmyNovinkySeriály

Netflix bude možná nabízet videohry

Podle zprávy od The Information se Netflix snaží dostat hlouběji do videoherního průmyslu. Oslovil už několik velkých herních manažerů ohledně pozice, která by měla rozšíření na starost. Konkrétně je na mysli jakýsi balíček her, který by byl nabízen v rámci předplatného. Podobnou službu představil před dvěma lety Apple s názvem Apple Arcade a cenovkou 5 $ měsíčně.

Lidé oceňují rozmanitost a kvalitu našeho obsahu. Proto stále rozšiřujeme naši nabídku – od seriálů po dokumenty, místní klasiky a reality show. Lidé také milují přímou interakci s jejich oblíbenými příběhy, například Bandersnatch, You v. Wild, anebo hry založené na Stranger Things, La Casa de Papel a To All the Boys. Takže s interaktivní zábavou budeme rádi pracovat více. Netflix

Vyjdou tedy snahy Netflixu o probojování se do videoherního průmyslu? Jisté kroky už v minulosti provedli – Black Mirror: Bandersnatch a finále Unbreakable Kimmy Schmidt jsou úžasná interaktivní díla. Mimo to Netflix často spolupracuje s vývojáři na tématických prvcích ve hrách, například do Dead by Daylight. Stranger Things má navíc své vlastní videoherní adaptace. V roce 2019 měla vyjít i příběhovka Stranger Things od Telltale Games, ale z té nakonec sešlo. Nakonec dává Netflix také prostor videohrám v seriálech. Kromě proslulého Zaklínače (kterému se chystá prequel) můžete zkouknout také animovaný seriál ze světa Doty 2.

Patrik Broniek

Fanoušek počítačových her, esportu a hudby.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button