NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Technický stav Cyberpunk 2077 se lepší

Cyberpunk 2077 stále vzbuzuje spoustu vášní. Jedni hru neustále obhajují a považují ji za ten největší herní zlom za posledních pár let, druzí hru odsoudili pár dní po vydání a nejsou ochotni jakkoliv svůj názor změnit. Nechceme se vyloženě přiklánět ani na jednu z těchto stran. Víme, že technický stav hry byl především na konzolích staré generace tristní. Vždyť takové Sony hru kompletně stáhlo ze svého store a Microsoft otevřeně vracel peníze každému, kdo požádal. To se ale v posledních dnech mění a stav hry Cyberpunk 2077 se lepší, zdá se.

V CD Projekt Red jsou spokojeni se současným stavem Cyberpunk 2077

První velké prohlášení přišlo od těch nejpovolanějších. Samotný CEO studia CD Projekt Red, Adam Kiciński, prohlásil, že konečně dosáhli určitého bodu, kdy jsou s technickým stavem hry opravdu spokojení. Podařilo se jim odstranit jak glitche tak bugy, ale zároveň upozorňuje, že jejich práce na optimalizaci v žádném případě nekončí. Adam ještě dodal.

Naše práce na optimalizaci hry pokračují. Plánujeme představovat další updaty a přinést změny, na které nás hráči stále upozorňují. Už nyní jsme ale dosáhli bodu, kdy jsme se stavem hry spokojeni. Adam Kiciński

Je také potřeba dodat, že v současné době na hře a její optimalizaci stále pracuje až 600 lidí ze studia CD Projekt Red. O důslednosti jejich práce asi není lepší důkaz, než návrat digitálních verzí hry Cyberpunk 2077 pro PlayStation Store. Sony se konečně smilovalo a dalo hře opět zelenou. Jak se hra na PlayStationu prodává a jaká čísla mají v CD Projekt Red, ale ukázat veřejně nechtějí.

Microsoft přestane vracet peníze za digitální verze hry

Druhá zpráva, která se týká hry Cyberpunk 2077, přichází ze zelené stáje konzolí. Microsoft zvolil trošku jinou taktiku než Sony a ponechali si Cyberpunk 2077 na svých obchodech i přes tristní stav pro konzole Xbox One. Celkově ale upustili od svých klasických refund podmínek a vracení peněz tak bylo pro hráče Cyberpunku zaručené. To se nám ale změní. Microsoft totiž vyhlásil, že tyto zjednodušené refund podmínky budou platit pouze do 6. července 2021. Jakmile tato doba uplyne, Microsoft se vrátí ke svým klasickým podmínkám pro vracení peněz. Pokud vás tedy Cyberpunk 2077 nijak neoslovil a chtěli byste získat své peníze zpět, využijte možnost refundu na Xbox Store, než tahle šance skončí.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button