NovinkyPC

Svět Vampire: The Masquerade se rozšiřuje o free titul Bloodhunt

Vývojářské studio Sharkmob před časem představilo battle royal arénu ze světa úpíru Vampire: The Masquerade. Titul ponese název Bloodhunt a bude se jednat o free-to-play hru pro PC. Vyjít by měla ještě tento rok, ale už teď si ji můžete přidat do seznamu přání na Steamu. A ještě větší lákadlo by mohlo být, že aréna se odehrává v ulicích staré dobré Prahy.

Bloodhunt láká skvělou lokací ale i skvělou zápletkou

Oficiální trailer ukazuje dost, abychom si mohli udělat představu o tom, jak bude hra probíhat a co vše bude v ní bude možné. Spousta z vás určitě rozeznala výhled na Pražský hrad, Staroměstské náměstí a dovolím si tvrdit, že jsem viděl i vchod do vyhlášeného podniku pro dospělé. Ale to pouze hádám…

Děj se odehrává ve měste, kde vypukla válka mezi upírskými klany. A aby toho nebylo málo, tak na scénu vstupuje ještě třetí strana Entita, která chce upíry vyhladit kompletně všechny. V roli upíra máte jediný úkol. Přežít válku sekt, dát pozor, aby vás nedostala Entita a zároveň si ve světě lidí udržet anonymitu. K boji používejte zbraně na dálku, na blízko nebo v rámci možnosti můžete nepřátele kosit i za pomocí svých superschopností. Tak jak to bude?

Příslušnost klanu, který si vyberete, bude určovat i váš herní styl a postavu si můžete samozřejmě upravovat. Nechceme, aby nám po Praze běhalo několik stejných postav, to by pěkně zamávalo s obyvatelstvem. Klany jsou známé zatím tři. Nosferatu, Toreador a Brujah. Ale určitě se časem na scéně objeví další frakce, takže výběr bude velký.

Jako upíři máte základní vlastnosti a dá se říct, že i nesmrtelnost. Můžete lézt po zdech a zase z nich bez obav skákat. Díky vytříbeným smyslům, dokážete snáze vystopovat kořist, nebo zaslechnout, že se ve vašem okolí děje něco mimořádného. A Radši nechci vědět, co upír musí cítit, když bude poblíž klubu pro dospělé. Ale sil můžete získat mnohem víc. Nechte se překvapit, nebo se podívejte na gameplay trailer, který naleznete na konci článku.

PvP sólo, nebo s kamarády? Není problém

Hrát můžete sólo, nebo ve tříčlenném týmu. Aréna bude dost velká, aby se v ní pohodlně mohlo pohybovat až padesát hráčů.

Zbraně si budete muset sehnat po svém. Stejně jako supersíly nebudou k mání pořád. Jejich používání vás vysiluje, a tak si musíte doplňovat hladinku. Energii na speciální schopnosti si doplníte vysáváním krve z civilistů nebo krevními sáčky, kterou můžete najít prakticky kdekoliv. Ale daleko větší bonusy dostanete, když se podaří vysát krev ostatním hráčům nebo členům ze skupiny Entita. Ta je ovládaná počítačem.

Pokud se chcete podílet na alfa testování hry, tak není problém. Stačí se přihlásit na oficiálním webu stránky. A testování arény začíná již 2. července. A nyní už slibovaný gameplay trailer:

Doufám, že vás tento titul zaujal, já ho rozhodně vyzkouším. Tak doufám, že se ve hře potkáme a půjdeme si po krku. Ale než k tomu dojde, tak se můžeme společně podívat na novinky ze světa Suicide Squad 2. Přeji vám pěkné čtení, příjemnou zábavu a lovu zdar.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button