NovinkyPC

Bojujte s ostrovními titány ve hře Breakwaters

Studio Soaring Pixels Games je tu se svou první hrou Breakwaters, která vypadá velice příjemně a pohádkově. A to přesto, že se jedná o survival hru, kde se utkáte se samotnými titány. Prozkoumávejte procedurální svět s nebezpečnými oceánskými hloubkami, ve kterém je přežití v přítomnosti vody tou největší výzvou. Naštěstí ale můžete životodárnou tekutinu kontrolovat pomocí krystalů a vypravit se tak i do těch nejtemnějších hlubin.

V těch poté moci shromáždit vzácné zdroje. S jejich pomocí si na břehu můžete postavit pořádné opevnění, včetně zdí, která bude blokovat všechny vlny, které se na vás budou řítit. Ovládání vody a její fyzika budou zřejmě hlavním tahákem celé hry. Problém ale je, že kromě samotného moře jsou tu i titáni, které nebude tak jednoduché porazit, protože oni si své artefakty velice dobře hlídají. K jejich poražení by vám měla pomoct (nejen) námořní plavba.

Gameplay kromě hrátek s vodou a na vodě nabídne i pěstování potravy, obchodování s rybáři a mnoho dobrodružných výprav. Každý den pro vás bude jiný. Takže na co čekáte, jste připraveni se postavit tomuto živlu? Breakwaters by mělo přijít ještě letos a zřejmě bude možné si jej užít i se spoluhráčem. Přidejte si ho na Steamu už nyní!

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button