MMO NovinkyNovinky

MMO Novinky #19 – Letní hrátky v MMO

Tentokrát mají MMO Novinky #19 letní téma. Což samozřejmě není nic překvapivého, když léto zrovna začíná. Runescape pokračuje v oslavách svého 20. výročí a tentokrát dojde i na nějakou tu knihu. Do Guild Wars 2 se vrací každoroční Dragon Bash. A World of Warcraft slaví svůj pravidelný Midsummer Fire Festival. Festivaly a léto prostě patří k sobě.

Runescape

Runescape celoročně slaví své 20. výročí a kromě nových tematických questů a odměn přichází s novou knihou mapující 20 let historie. Jagex se spojil s nakladatelstvím Dark Horse, které má v této oblasti bohaté zkušenosti, a přišlo s krásně ilustrovanou knihou, v níž Alex Calvin, zakladatel PCGameInsider, vyzpovídal stávající i bývalé J-Mods. Kniha kromě rozhovorů obsahuje i různé concept arty za posledních 20 let. Kromě standardní verze vychází kniha i v luxusní verzi společně se dvěma tisky. Jeden z nich zobrazuje Tima a Crunchy, známou dvojici z loadovací obrazovky. Druhý zobrazuje bojovou scénu s generálem Graadorem, nepoužitý návrh z doby God Wars. Prostě takhle kniha je povinná pro fanoušky Runescape.

Guild Wars 2

Tyria opět slaví Dragon Bash, který se odehrává v nornském hlavním městě Hoelbraku. Festivalové aktivity hledejte po celém městě a na mapě jsou označeny červenou, dračí ikonou. Za účast v aktivitách a za achievementy dostáváte samozřejmě odměny a zhaitaffy. Zhaitaffy následně směníte za různé ceny anebo za jorbreaker. Za ty se dají nakoupit speciální holografické skiny. A jaké jsou letos aktivity? Těšit se můžete na několik různých druhů závodů, dračí arénu, kde se postavíte holografickým nepřátelům společně s dalšími hráči a další. Prostě o zábavu budete mít postaráno. Festival probíhá od 22. června do 12. července.

World of Warcraft

I WoWko má naplánovaný každoroční letní festival. Ten se jmenuje Midsummer Fire Festival, probíhá od 21. 6. do 5. 7. a jeho platidlem je Burning Blossom. Čeká na vás sezónní boss Ahuna a denní odměnou za jeho poražení je Satchel of Chilled Goods, který mimo jiné obsahuje i festivalové odměny. Kromě bosse na vás čekají i denní questy, skrze něž dostanete XP, Burning Blossoms a samozřejmě zlato. Jejich přehled naleznete na WoWhead. Mezi festivalovými odměnami naleznete různé hořící skiny, hořící mazlíčky, hračky mnohem více hořících i méně hořících věcí. Oheň je tu prostě hlavní téma.

To byly MMO Novinky #19 na téma letní festival. Ty prostě k létu patří. A co vy, chystáte se na nějaký festival, nebo se zúčastníte nějakého toho herního?

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button