FilmyNovinky

Aquaman 2 má schválený název, James Wan ho prozradil na Instagramu

Už je to venku. Režisér James Wan pustil do světa oficiální název pro pokračování filmu Aquaman. Druhý díl ponese přízvisko The Lost Kingdom. Takže se v novém filmu pravděpodobně podíváme do jednoho ze ztracených atlantických království. Těch bylo zatím zmíněno pouze šest, ale víme, že dohromady jich má být sedm. Takže se asi připravme na pěkně tajuplné dobrodružství.

Aquaman se do toho obuje naplno

Film Aquaman and the Lost Kingdom zatím nezveřejnil žádné extra velké podrobnosti, ale i název je krok kupředu a co se týká premiéry, tak by mohla být v prosinci příštího roku. Název nám také prozrazuje, že film by mohl čerpat inspiraci z komiků s Black Mantou, které vycházel v tzv. stříbrném věku komiksu. A to by neměla být žádná procházka růžovou zahradou, Arthur Curry alias Aquaman se i jako nový král Atlantidy bude muset vydat pátrat na vlastní pěst a spojit tentokrát všech sedm království, aby byla Atlantida kompletní.

V hlavních rolích se opět představí Jason Momoa (Hra o trůny, Barbar Conan), Patrick Wilson (V zajetí démonů, Insidious) a vrátí se i herečka Amber Heard (Zombieland, Nikdy to nevzdávej). Kolem ní to bylo dost divoké. Fanoušci dokonce sepsali petici, aby byla z filmu vyřazena a nahrazena Emilií Clark. Ale nakonec ji uvidíme znovu.

A co jste říkali na náš poslední Maglajz? Jestli jste ho ještě nečetli, tak do toho.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button