NintendoNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Dneska vychází Hitman 3!

Je to tady dámové a páni. Zakončení stealth akce Hitman 3 v podání Agenta 47 přichází. Půjde o tu nejtěžší zkoušku, kterou kdy musel zažít a bude to fakt velký! V tomto článku pro vás shrnu pár informací, které nám vývojáři ze studia IO Interactive v poslední době servírují. Pokud vás tedy ta mediální masírka doposud míjela. Are you ready?

O progres z předchozích dvou her nepřijdeme!

Pokud máte první i druhý díl na Steamu asi už jste zjistili, že trojka teď vychází na Epicu. No, nemusíte se strachovat o svůj předchozí progres. Vývojáři z IO Interactive nám potvrdili, že řádně makají na tom, abychom byli schopni převést svůj pokrok z prvních dvou dílů do trojky a tím pádem měli všechny rozhodnutí actual.

Hitmana sebou i do kapsy

Chtěli jste si užít Hitmana na new-gen konzolích? Říkali jste si, že takový zážitek nemá smysl ruinovat 7 let starým systémem? Well..devs nám přišli s dalším oznámením. Hitman se dostane i na Nintendo Switch. Už VR support pro tento díl byl výborný krok, ale narvat 47 i do kapsy je opravdu majstrštyk!

Struna cvakla, krk prasknul, Agent 47 to leavnul

Myslím si, že teď už bylo o Hitmanovi řečeno absolutně vše. Informace jsme na vás chrlili horem, spodem, bokem…no všude. Teď už nezbývá nic jiného než potahat samotnou hru, využít stále trvajícího lockdownu a pustit se do závěrečné pouti. Těšíte se?

Hitman 3 – Official Launch Trailer

A v případě, že jste na Hitmana narazili až teď a chcete si před hraním tak nějak dát do kupy o co vlastně půjde. Tady máte pár dalších informací.

Hitman 3 nám představuje první in-game lokaci

Hitman 3: I prachovka může být vražedná

Máme tu úvodní scénu do Hitmana 3

Dvojice trailerů přibližuje gameplay i VR verzi Hitman3

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button