HryNovinkyVR

Máme tu první ukázky ze zombie hry After the Fall | Novinka

Další hra od společnosti Vertigo Games vyjde už toto léto. After the Fall je další zombie apokalyptická hra, která je speciální díky VR a akčním FPS jádru hry. Navíc hra slibuje kooperaci až 4 hráčů. Takže jednoduše, dejte dohromady čtyři VR zabijáky zombíků a užijte si boj. Svět After the Fall je totiž zmrzlý, plný divokých, zmutovaných, zkroucených a celkově prostě nechutných nemrtvých.

Děj se odehrává v v 80. letech minulého století v ruinách Los Angeles. V tomto místě je velice těžké přežít, takže si připravte co nejlepší zbraně a pomocí reálných pohybů rozvíjejte svůj bojový styl. Hra je totiž složitá především tím, že nepřátel jsou nekonečné hordy a ty nebude snadné porazit.

Hra prakticky nenabízí nic převratného, kromě VR. Nepodařilo se mi dokonce najít ani pořádnou pointu hry, kromě toho, že se tedy bude jednat o nějaký survival. Nicméně zkoukněte trailer, zombii vypadají dobře, zmrzlý svět také, no, a o zbraňovém systému asi ani mluvit nebudu.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button