DeskovkyNovinky

Posledních 10 dní na získání The Witcher: Old World z Kickstarteru

Kampaň na deskovou hru The Witcher: Old World vrcholí (více jsme vám o ní napsali zde). Máte tak posledních 10 dní, abyste si její verzi zajistili v předstihu. Kromě toho, že bude hra přeložena do češtiny (což je prostě super), je také možné kromě standardní hry získat i Deluxe Edici. Standardní stojí krásných 70 Euro (1820 Kč) a ke hře získáte i nějaké ty bonusy. Deluxe Edice už stojí 125 Euro (3250 Kč), ale získáte všechny možné odemknuté charaktery.

Bohužel, v ceně je jenom podpora a obsah, takže dopravu si budete muset zaplatit sami! Hra slibuje zážitek na 90–150 minut a je doporučená hráčům od 14 let. Pokud si ji budete chtít zahrát, můžete hrát sami, nebo až v 5 hráčích. Pokud se podíváte na stránku hry a pořádně si prohlédnete, co vás v ní čeká, budete pravděpodobně stejně nadšení jako já. Nádherně zpracované zaklínačské figurky i kartičky. Nestvůry jako Lešij a Gryf vypadají naprosto úchvatně a moci pomlátit Divoký hon? Neuvěřitelné. Pokud vás ale ani toto nenavnadilo, podívejte se níže na gameplay ve třech hráčích.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button