FilmyNovinky

Expedice: Džungle. Připravovaný hit od Disney

Kapitán říční lodi Frank má za úkol dopravit krásnou vědkyni a jejího bratra ke stromu života. Kolem stromu panuje legenda, že jeho plody dokážou uzdravit veškerá zranění a vyléčit všechny nemoci. Ale jak to tak bývá, cesta za nalezením stromu života nebude jednoduchá. Na cestě je čeká nejen plno divokých zvířat, ale také konkurenční německá expedice.

Expedice: Džungle několikrát posunuta

Film je natočený na motivy atrakce v zábavním parku Disneyland. Stejně jako třeba Piráti z Karibiku. Původní plány na zfilmování sahají až do roku 2004. Pro film byli lanařeni i Tom Hanks a Tim Allen, ale to se nakonec nepovedlo. V roce 2015 byla hlavní role nabídnuta Dwaynu Johnsonovi a ten ji přijal. Scénář byl několikrát přepsán a tak filmování začalo až v roce 2018.Ve stejném roce se k filmu přidala i další hvězda Emily Blunt. Dokonce se uvažovalo i o tom, že by Jack Whitehall, který ztvární bratra vědkyně, mohl být gay a trochu si zaskotačit s Dwaynem Johnsonem. To se naštěstí setkalo s velkým odporem. Díky bohu.

Filmování začalo v květnu 2018 a dokončeno bylo v září stejného roku. Původní premiéra byla stanovena na říjen 2019 což očividně nevyšlo, a tak druhý pokus byl v červenci 2020. Tam zasáhnul neřád COVID. A tak se už snad dočkáme premiéry, která je stanovena na 30. července letošního roku. Film poběží záveň v kinech, ale také i na streamovací službě Disney+.

Kromě hlavní herecké dvojice Dwayne Johnson a Emily Blunt se můžeme tešit i na herce jako Paul Giamatti (Výplata, Iluzionista, San Andreas) nebo Edgar Ramirez (Hněv Titánů, Bod Zlomu, Yes Day)

Film láká nejen na skvělé herecké obsazení, ale také na komediální příběh, akci a digitální triky. A pokud vás zajímají další filmové novinky, předjěte plynule na novinky o filmu Uncharted.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button