NovinkyPC

Elite Dangerous: Odyssey se přiřítila na PC. Konzole si ještě počkají.

Držte si klobouky. Očekávaná hra Elite Dangerous: Odyssey od vývojářského studia Frontier Developments je tu. Od 19. května si ji můžete zapařit na PC. Hru nabízí jak služba Steam, tak i Epic Games Store. Testování proběhlo podle zpráv bez problémů, a tak už nic nebrání se ponořit do temného vesmíru a vybudovat nejmocnější říši v celé galaxii.

Elite Dangerous: Odyssey vám rozšíří obzory

Hra s otevřeným světem, kde máte k dispozici celou galaxii. To jsou už pořádné obzory. Planetární systémy, hvězdy, měsíce, černé díry,… To vše a mnohem víc můžete prozkoumat a postupem času ovládnout. Je jen na vás, zda to bude pomocí diplomacie, nebo si vypálíte z laserové pušky. V obou případech si toho užijete až až.

Sestavte posádku, vybavte si loď, vlastní equip a hurá do boje. V téhle online gamese se budete potkávat s jinými hráči. Uzavřete příměří nebo si ustřelíte palice? V galaxii, kde zuří války o území a každý zabraný kousek galaxie má nepředstavitelnou cenu, se nějaký ten spojenec spíš vyplatí. Hra je známá velkou propracovaností. Například i o přistání na základně musítě žádat řídící věž a pilotovat vesmírnou loď taky není jen doleva, doprava, brzda a warp pohon.

Na PC si hru můžete užít za poměrně příjemnou cenu. A pokud si objednáte Deluxe edici, tak na vás kromě základní verze hry čeká extra skin pro váš oblek, oficiální soundtrack a další blbinky. Bohužel, konzolisté si musí počkat až do podzimu.

Tak sci-fi hru bychom měli. Ale co třeba něco z fantasy? Total War: Warhammer III nabízí rozšíření.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button