HardwareNovinkyNovinky HW

DualSense – nové barvy pro ovladače PS5

Tak schválně, kolik z vás je mezi těmi pár vyvolenými, co doma mají PlayStation 5? No, tak zase ruce dolů, vejtahové. Ale teď vážně. Co to trochu vylepšit? Společnost Sony odhaluje, jak budou vypadat nové ovladače DualSense. A musím říct, že ten červený ve mě vyvolává menší závist. Nemáte někdo doma PlayStation 5 navíc ?

DualSense Midnight Black a Cosmic Red

Midnight Black se může pyšnit dvěma odstíny černé v kombinaci se světle šedými detaily a modrým podsvícením. A Cosmic Red je zase odrazem červených odstínů ve vesmíru v kombinaci s černou barvou a také modrým podsvícením.. Toto a další detaily uvedla v příspěvku na Blogu Playstationu Isabelle Tomatis – ředitelka PSVR a marketingu. Další informací, kterou nám potvrdila, je, že ovladače DualSense budou k dispozici po celém světě od příštího měsíce. Přesné datum se však bude lišit od lokality. Proto se ptejte u prodejců. Ale jestli s tím bude stejný úspěch, jako se samotnou konzolí, tak to bude asi hodně zajímavé.

Když už paříte na nejnovější konzoli od Sony, tak ať to má pořádnou úroveň. Ovladač a sluchátka jsou klasika a nezbytná výbava. Ale také záleží v čem máte usazený svůj zadek. Co takhle zkusit herní křeslo Genesis Nitro 890 ?

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button