NovinkyPCPS4Xbox Series X

GTA Online a Red Dead Online rozdávají dárky | Novinka

Rockstar Games zažil opravdu úspěšný rok 2020. Mohou slavit překonání rekordu v počtu aktivních hráčů GTA Online a Red Dead Online. A proto svým věrným rozdává virtuální odměny v podobě bonusů a herní měny. A jak na ni dosáhnete? Stačí jenom hrát. Na větší část odměn se mohou těšit fanoušci hry Red Dead Online. Co se týká GTA Online, jsou odměny trochu menší, ale i tak si hráči přijdou na své.

GTA Online

Grand Theft Auto 5 je za poslední dekádu jednou z nejprodávanějších her. Hlavně ve Spojených státech. Společnost Rockstar Games hru vydala v roce 2013. Od té doby se jí prodalo více než 100 milionů kusů a to ji řadí mezi TOP 10 nejprodávanějších her všech dob. V posledních letech se však drží hlavně díky online hraní. Hra má skvělý příběh, výbornou hratelnost a nádherný propracovaný svět. Díky všem těmto prvkům si hra vysloužila podle serveru Metacritic 96 bodů ze 100. Což je opravdu hodně. Vývoj hry začal ihned po uvedení předchozího dílu GTA 4. Velký podíl prvků si GTA 5 vzala z her podobného rázu. Jmenovitě Red Dead Redemption a Max Payne 3. Ale dost už o této hře. Zajímají vás přece ty odměny.

Pokud se nalogujete do GTA Online kdykoliv do 12. února, dostanete jako odměnu Rockstar Cap a Rockstar Rolling Tee. Není to opravdu nic moc, ale v loňském roce se hra dokonce objevila zdarma na Epic Games Store. Což byla také skvělá odměna. Navíc, online hraní této hry nepolevuje a třeba se další rok dočkáme nějaké výraznější odměny. I když nejlepší odměnou by bylo vytoužené vydání GTA 6. Nemám pravdu ?

Red Dead Online

Red Dead Online je o pár let mladší než GTA Online, ale to neznamená že by měla hra méně fanoušků. Naopak slušně konkuruje. Může za to hlavně singleplayerovka Red Dead Redemption 2, která vyšla v roce 2018. RDR 2 byla dokonce v roce 2018 nominována v 8 kategoriích na Game Awards 2018 a čtyři nominace dokázala proměnit. Nejlepší zvukový design, Nejlepší příběh, Nejlepší hudba a Nejlepší výkon pro Rogera Clarka v roli Arthura Morgana. Tato hra opravdu stojí za to. Ale rychle ke zmiňovaným odměnám.

Největším lákadlem je to, že na herní platformě Steam můžete Red Dead Online pořídit za pouhých 5 euro. Nebude tam ale věčně. Za tuto parádní cenu můžete mít online verzi pouze do 15. února. Poté se hra vyšplhá až na 20 euro a měla by tak zůstat už trvale. Herní odměny po zalogování právě do 15. února se vztahují hlavně na slevy v obchodech se zbraněmi a oblečením. Dále na vás čeká například kůň zdarma, náboje do vašeho inventáře nebo zkušenostní body. No řekněte. Nestojí tohle všechno za tu almužnu, kterou stačí zaplatit a pořídit si Red Dead Online? Pokud vás ani tohle nenakopne, zkuste se podívat, co všechno se dá při hraní zažít.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button