MMO NovinkyNovinky

MMO Novinky #11 – Nebudete vědět, co dřív hrát | Novinka

Přinášíme vám nové zprávy prostřednictvím série MMO Novinky #11. Dneska se sice budeme zabývat je třemi hrami, ale zato pořádně. Každá z níže zmíněných totiž přichází s více než jednou novinkou. No prostě se s nimi roztrhl pytel, tak toho musíme náležitě využít, než se kohoutek zase uzavře. Asi jsem se trochu ztratila v přirovnání. Radši pojďme k těm novinkám.

Runescape

V Runescape se toho v poslední době děje docela hodně. Měli jsme tu Login Lockout, který už je naštěstí vyřešený. A pak přišel nový miniquest v rámci celoročního questu. Příští týden začíná další Double XP Live, tedy čeká nás další dvojitá zkušenost po dobu 48 hodin. Budeme je moci utratit od 3.5. do 24.5., takže tentokrát budeme mít opravdu spoustu času. Příští týden také bude zaměřený na Dailies, Distractions and Diversions, a to hlavně na Player Own Port, Player Own Farm a hlavěn na Distraction a Diversion. To jsou minihry, ve kterých můžete získat různé zajímavé odměny. Podrobně se o tom rozepisují na oficiálních stránkách. Ovšem hlavní novinkou je oznámení ohledně Runescape Mobile. To už je nějakou dobu v betě a nyní už téměř před vydáním. Přesné datum zatím pořád neznáme, ale víme, že to bude v létě. Nyní se můžete předregistrovat a získat tak bonusy do hry. Na mobilech si nyní už můžete nějaký ten pátek zahrát Oldschool Runescape, a tak jej skvělé, že se k němu novější verze konečně připojí.

Guild Wars 2

Předně jsme se dozvěděli datum livestreamu, který se bude věnovat prvnímu pohledu na chystaný přídavek End of Dragons. Stream se bude konat 27.7., tak si to napište do diářů. Od 25. května začíná nové sezóna Living World, která bude úvodem k již zmíněnému přídavku. Během prvního týdne budou předchozí Living World sezóny dostupné zdarma a jejich projitím získáte achievementy. A také tím získáte voucher na zbraň v novém přídavku. Poté, co bude vydán, budete mít možnost si vyrobit legendární zbraň třetí generace. Od 13. července přijde do hry Legendary Armory, která bude prostorem pro vaše legendární vybavení. Bude sdílena mezi všemi vašimi postavami, které dosáhnou 80. úrovně.

Star Wars: The Old Republic

Vychází nový game update 6.3 zvaný Dark Descent a přináší několik novinek. První z nich je nový Flashpoint Secrets of Enclave. Při hledání Darth Malguse prozkoumáte enklávu Jediů na Dantooine. S tímto updatem přichází naprostá novinka: Galactická sezóna (Galactic Season) s názvem The Stranger from Kubindi. Během následujících 5 měsíců budeme mít možnost plnit denní a týdenní Priority Objectives, za které budeme dostávat různé odměny. Kromě toho budeme dostávat Galaktické body, za každých 8 odemkneme nový level odměn, celkem je 100 úrovní. Jsou tři různé cesty jak získat body. Za prvé zalogování do hry, za druhé plnění denních Priority Objectives, za třetí plnění týdenních Priority Objectives. Subscribers získávají body rychleji, ale i ostatní mají možnost získat body pro 100 úrovní. Na oficiálních stránkách zjistíte přesnější údaje a seznam Priority Objectives.

Tak to byly MMO Novinky #11. Ještě nemáte dost? Tak se mrkněte na nový aniMAG nebo na nejnovější přírůstek do Slavných herních sérií.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button