NovinkyTip na víkend

Ted Lasso sitcom| Gamesmag tip #7 týden

Minulý týden jsme vám doporučili skvělé anime Dr. Stone, které připravila naše Rem. Nyní je čas na úplně jiný soudek, a to komediální seriál Ted Lasso. Takže pokud máte rádi sport a trošku nadsazené komedie, tak jsme našli seriál, který pobaví i toho nejzatvrzelejšího diváka.

O čem je Ted Lasso?

Trenér amerického fotbalu Ted Lasso (Jason Sudeikis), se dostává do Anglie, aby trénoval fotbalový tým. Což je samo o sobě hrozně divné, proč by trenér amerického fotbalu trénoval ten „normální?“ Navíc trenéra nerespektuje jeho tým, včetně jeho nejlepšího hráče, lidé ve městě jej nesnáší a do toho všechna pozornost médií v zemi kde je fotbal vším? Z toho všeho tlaku se přece normální člověk musí zbláznit.

Vedlejší postavy, které trenérovi Lassovi assistují, jsou další sebranka šílenců a pokrytců. Jedním z nich je i nová majitelka klubu, která si tým vysoudila u rozvodového soudu. Jejími slovy: „Tento tým je to jediné na čem mu záleželo, musela jsem mu to vzít.“ Roli ztvárnila herečka Hannah Waddingham (Bídníci, Game of Thrones). Jinými slovy zkušená chladnokrevná žena. Nebo starý kapitán týmu, hvězda fotbalu, Roy, kterého hraje Brett Goldstein (Komik, Howl). Cynik a kritik snad všeho co na planetě Zemi najdete.

Prostě kombinace případů, které k sobě jdou a nejdou zároveň. Pokud máte tedy o víkendu čas, Teda Lassa zkoukněte, protože jestli si potřebujete oddechnout a nepřemýšlet, tento sitcom splní všechno co k tomu potřebujete.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button