FilmyNovinky

Firewatch film bude!

Indie produkční společnost Snoot Entertainment se ujme zpracování úspěšné hry z roku 2016 na filmová plátna! Vznikne tak Firewatch film, který se pravděpodobně, stejně jako hra, bude odehrávat ve Wyomingské divočině v roce 1989, rok po velkých Yellowstonských ohních. Vývojáři Campo Santo se tak spojí právě se Snoot Entertainment, což nejsou žádní filmoví nováčcí. Mají totiž za sebou snímky jako Blindspotting, The Guest, anebo Little Monsters. Datum vydání je zatím neznámé.

Jess Wu Calder a Keith Calder jsou pracovití a vizionářští filmoví producenti, s nesmírnou zálibou ve videohrách. Stejně jako když jsme potkali Joe Drake a jeho tým v Good Universe v roce 2016, tak nám bylo jasné, že Jess a Keith budou dokonalí partneři. Nemáme pochyby v jejich odbornosti, nadšení a zápalu. Věříme, že spolu s našimi “zkušenostmi” jakožto herní vývojáři, se z nás stanou prvotřídní produkční partneři.

Sean Vanaman, spoluzakladatel Campo Santo

Firewatch film byl oznámen už v roce 2016, kdy měl vzniknout ve spolupráci s Good Universe. To bylo však prodáno Lionsgatu v roce 2017, takže se práva vrátily vývojáři Campo Santo. Zajímavostí je, že se Campo Santo přidalo v 2018 k Valve, pod kterými vyvíjí hru In the Valley of Gods. Vývoj byl však pozastaven, protože návrháři pracovali na ostatních projektech od Valve, jako je Half-Life: Alyx, Dota Underlords, anebo samotný Steam.

Patrik Broniek

Fanoušek počítačových her, esportu a hudby.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button