NovinkyPCPS4Xbox One

Bude Mass Effect Legendary Edition vypadat lépe? | Novinka

Jestli jste natěšení na vydání Mass Effect Legendary Edition tak jako já, tak už jste tohle video samozřejmě viděli. Stejně jako dalších pět, která ho dopodrobna rozebírají. Určitě jste také přečetli všechny tweety a články, které byly k videu zveřejněny. A teď si dáváte další kolo, jen aby vám uběhl ten čas, co zbývá do vydání (už jen měsíc). Tak já taky přispěju svojí troškou do mlýna.

Konečně se zbavíme toho kontrastu

Bioware nás poslední dobou celkem pravidelně zásobuje novými informacemi o remasteru. Hodně novinek se týkalo úprav gameplaye, a to hlavně u prvního dílu, který je oproti dalším dvěma už celkem zkostnatělý. Nyní jsem se dočkali grafického porovnání nové a původní verze. Nejvíce změn se samozřejmě dočkáme u jedničky, ale ani na ostatní díly se nezapomnělo. Upřímně, první díl se mi vždycky hrál nejhůř a to i přesto, že má tak skvěly příběh a hlavně je skvělým úvodem do světa Mass Effectu. Můžou za to dosti neohrabané mechaniky, především systém krytí a míření, a částečně i grafika. Stará grafika mi nikdy nevadila, zabývám se herní historií a jsem zvyklá na ledacos, ale vadí mi ten přehnaný kontrast a špatné nasvícení.

Toho by se jednička měla v nové verzi zbavit. Tváře jdou detailnější a díky stínům vypadají realističtěji. Textury jsou vylepšené a nasvícení skvěle dotváří celkový obraz. Samozřejmostí je i vyšší rozlišení a jak se zdá, budeme mít na výběr z více možností nastavení vzhledu naší hry.

No, já jsem rozhodně zvědavá, jak bude Mass Effect Legendary Edition opravdu vypadat až ho rozehraju, abych získala další platinovou. Upřímně doufám, že Bioware dostojí svým slibům, protože po selhání s Andromedou si další dovolit nemohou. Uvidíme už příští měsíc, zatím to ale vypadá, že naše oblíbená trilogie dostává péči, jakou si zaslouží.

Vyšel nový aniMAG, tak si ho nezapomeňte přečíst, protože samozřejmě stojí za to. Jako ovšem všechno na našich stránkách :D.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button