ExkluzivněNovinkyPCXbox One

E3 2019 – Elden Ring tajemné RPG autora Hry o trůny?!


Ještě stále jsem tak trošku v šoku z oznámení, které se objevilo teprve před pár hodinami. Nové RPG z rukou tvůrců Dark Souls série a George R. R. Martina?! Děláte si ze mě srandu? Tohle je prostě brutální kombinace!

Ukázka samotná byla tak trošku “divná”, ale co byste čekali od hry za kterou stojí Hidetaka Miyazaki? Elden Ring ukázal zvláštní fantasy postavy, záhadný kouzelný prsten, hořící oblohu, strašidelné ruce a mnohem více. Nemám ani tušení, co to vše mělo znamenat, vím ale jistě že mě to zatraceně bavilo!

Tvůrci Dark Souls snad díky panu Martinovi konečně vylepší příběh a vyzkouší i něco nového. Nechápejte mě špatně, FromSoftware je skvělé ve vyprávění příběhu, ale v kombinaci s tvůrcem Hry o Trůny to bude prostě jiná liga a já se už teď nemůžu dočkat, až se dozvíme více o tomto slibně vypadajícím projektu určeném výhradně pro Xbox a PC!

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button